| Justinio a întrebat:

Buna ziua as vrea sa imi fac upgrade la windows din windows 8.1 pro in windows 10 dar nu stiu ce sa fac, ca windows-ul meu este piratat si nu stiu daca e sigur + ca vreau sa imi ramana toate app-urile si nu stiu cum
MA PUTETI AJUTA VA ROG!

4 răspunsuri:
| MasterGamer1995 a răspuns:

Daca tot e piratat windowsul ce rost mai are sa faci update pune toate app-urile si jocurile pe un hard disk extern, dupa pune-ti windows 10 dar poate are virusi.

| Teeddii a răspuns:

M.am interesat pe internet si nu prea ar fi recomandat sa il upgradezi la windows 10, si eu am vrut sa fac asta dar dupa ce am citit m.am lasat. Ceea ce vrei tu nu cred ca este posibil. happy

| Sasuke103456 a răspuns:

Eu iti dugerez sa nu iti dai uppgrade pentru ca poate ocupa mai mult spatiu, poate sa ti se miste greu, si poate avea virusu! Si eu am vrut sa fac asta dar m-am gandit mai bine si nu am facut-o

| Justinio explică (pentru Sasuke103456):

Sincer eu am facut-o acu 10 min si spatiu nu ma deranjeaza dar porneste mai repede si se nisca mai repede