| E6 a întrebat:

As vrea sa trimit ceva simbolic unui prieten foarte bun, ceva care sa-si aminteasca de mine peste ani.Ce as putea sa-i daruiesc? Voi ce ati vrea sa primiti?

2 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Ai putea sa-i daruiesti o poza cu voi 2 inramata, un ceas pe care sa fie scrijelite initialele voastre, sa faci un videoclip cu poze de'a tale si de'ale lui si sa-l pui pe peretele lui de facebook, sa-i daruiesti un animalut de companie ( o testoasa mica de exemplu ). Daruieste-i ceva ce ti-ar placea si tie sa-i dai. Mult succes happy funda?

| VIKZ a răspuns:

O poza cu voi doi in rama