| qwertpro a întrebat:

Salut TPU,as vrea sa va acord o intrebare.Voi ati avut vreo data asa senzatie ca ceva parca va deranjeaza,adica parca e totul bine,dar aveti impresia ca ceva totusi va deranjeaza,ceva parca va streseaza,si de la asta nu va simtiti bine,dar problema e ca nu stii ce te deranjeaza,si ori cat ai incerca sa te tot gandesti si sa afli, nu poti sa iti dai seama ce anume.Am si eu acum asa o perioada,destul de lunga deja,ca simt ca ceva ma deranjeaza,dar nu inteleg ce,si ma streseaza destul de tare,si m-am gandit atata timp,dar nu pot intelege ce. Daca ati avut si voi asa ceva, ce ati facut in asa caz?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu o resimt ca anxietate: desi totul este bine, simt frica si nu ma pot relaxa. NU prea fac nimic special, ma gandesc la lucruri frumoase si trec mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut ceva să mă motiveze. Să îmi dea putere! De obicei cele mai bune sunt muzica și motto-urile în cazul meu. Unul din preferate: " Viața este precum un pian. Clapele albe reprezintă fericirea, iar cele negre tristețea. În timp ce treci prin viața grea, adu-ți aminte, și clapele negre pot produce muzică. " – al unui cântăreț coreean.

| 2k18Tpu a răspuns:

Si eu sunt cam la fel.Sunt negativă, mă gândesc la ce nu trebuie dar până mâine îmi trece.