| stefi123 a întrebat:

As vrea si eu as stiu cum sa devin cunoscut pe youtube adica sa am multe vizionari si likeuri si abonati.Ma puteti ajuta?

MULTUMESC!big grin

4 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

In primul rand sa fii original si amuzant. apoi, sa fii promovat de alti youtuberi cunoscuti, le-ai putea trimite linkul canalului tau si sa-i intrebi ce parere au, apoi daca vor considera ca meriti, te vor promova. bafta!winking

| justme2846 a răspuns:

Pai prin reclama atat pe facebook cat si pe canalele celor mai cunoscuti care fac videoblog gen tequila, Mikey Has(care prin Doza de has acum e la tv la icomedy) Zmenta Mihai... poti sa le lasi un link la comentarii iar ceilalti interesati se vor uita iar daca le place te vor aprecia se vor abona si o sa te urmareasca in continuare :*

| Enciu_Natalia_1997 a răspuns:

Munceste mai mult

| Mery09ro a răspuns:

Buna. Pai pin promovari de catre alti vloggeri cunoscuti precum Mikey Hash, Tequila, Zmenta. Sau prin alte site-uri de socializare... sau daca esti foarte bun lumea va veni singura. Bafta!