| Gabi1116 a întrebat:

Aseara am visat o persoana decedata fumând si era si destul de tristă. Puteti sa-mi spuneti va rog frumos ce ar putea sa insemne?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Era tristă că nu găsește pe acolo pe unde e țigările ei preferate

| Jay1 a răspuns:

Visele despre fumat sunt deseori visate de oamenii care au decis să renunțe la fumat. În acest caz, un astfel de vis înseamnă că nu te-ai despărțit complet de un obicei care este adânc înglobat în subconștientul tău.

| Gabi1116 explică (pentru Jay1):

Din fericire nu sunt fumator laughing)), deci nu asta este problema

| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Unii s'au raportat la "fumat" dar nu la esential: era trista. Fa'i parastasele cand sunt zilele de parastas. Aprinde o lumanare de cate ori treci pe langa o biserica. Ii ajuta decedatului

| Gabi1116 explică (pentru Stavi_Alex_1987):

Legat de fumat pe net scrie ca este vorba de o problema financiară de care o sa ma întâlnesc. Nu stiu ce sa cred.
Oricum mersi mult de raspuns!