| ioana0013 a întrebat:

Salut,TPU! happy Aveti Facebook? Daca da, eu sunt Ioana Coculescu (Ionella).:*Cati stati pe fb?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 2 ore /zi.

4 răspunsuri:
| aimspeşăl a răspuns:

Tătă ziulica.

| deeah2elen a răspuns:

Avem facebook, a ajuns chiar principalul mijloc de comunicare

| DomnulSarma a răspuns:

Buna,eu sunt Domnu' Sarma si voi muri curand laughing
Da, am facebook dar nu stau ca nemancatu'.Ma uit 5 minute sa vad daca am mesaje noi si dupa il inchid.

| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Buna si tie! La ora actuala, reteaua de socializare Facebook este cel mai popular site, insa e folosit in exces, continutul devine din ce in ce mai obscen, ca sa nu zic penibil, iar like'urile sunt pur si simplu cersite. Tot ce e mult, STRICA! happy O zi buna.