| BitKode a întrebat:

Azi am facut vreo 4 conturi de facebook cu tot cu id de mess si acum nu mai pot sa fac cont, zice ca sunt alta persoana dar conturile le-am creeat pentru niste colegi de clasa.Oare pot sa primesc o amenda sau ceva ca am creeat atatea conturi.aa si inca ceva la id a cerut nr de tel la unu l-am dat pe al meu altul a lu un prieten iar alte doua mi-au dat ceilalti colegi si au spus ca sunt ale lor dar nu stiu sigur ca ei au altele.O sa patesc ceva.

Răspuns Câştigător
| MayaVeve a răspuns:

Nu ai ce patihappy eu am facut 3 conturi de facebook ale mele +contul surorii mele+ al nepoatei mele si sunt ft okehappy