| anonim_4396 a întrebat:

A venit un prieten la mine sa-i fac facebook. I-am facut adresa de e-mail, si dupa am facut facebook-ul. Si imi apare sus sa deschid e-mail sa vad la spam un e-mail ca sa confirm. Dar nu a venit nimic. Si am incercat pe mai multe conturi de mess. Nu vine nimic. Si am mai facut conturi de facebook dar nu am patit asa. De ce oare nu vine e-mailul de confirmare? Am incercat alt e-mail si am facut si alt facebook si tot asa patesc!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie cu un id de mess! Fi foarte atent la detalii, ai gresit pe undeva... incearca sa trimiti un email pe acea adresa de email facuta, sa vezi daca e bun, de obicei de acolo pleaca orice problema! Bafta!