| Ivanuta_Gabi_1990 a întrebat:

Azi din greseala am scapat niste guma de mestecat pe monitor si s-a intins cam mult incercand sa o curat cu niste metode gasite pe interntet. Aveti idee cum asi putea sa o iau.MULTUMESC P.S. scuzati categoria insa nu aveam idee la ce categorie sa o pun

Răspuns Câştigător
| Cosmin1095 a răspuns:

Incearca sa dai cu spirt sau cu acetona dar nu stiu daca acetona e tocmai cea mai buna idee pentru ca deterioreaza mai bine dai cu spirt ca trebuie sa se ia.