| DeliaCute a întrebat:

Azi eram in statie cu baiatul pe care il plac si cativa colegi. Eu il strig :vezi ca maine e concursul el:in primul rand salut*si zambeste si ii zambesc si eu* mi-a dat profa codurile sa intru. Dupa urcam amandoi in autobuz,il pierd prin multime apoi el coboara la statia lui si inainte de a pleca autobuzul ii fac ci mana si ii zambesc si el imi raspunde in accelasi mod si se uita la mine pana pleaca autobuzul. Credeti ca ma place sau ca am gresit ca nu l-am salutat si am trecut direct la subiect(cand sunt cu el sunt foarte confuza, odata m-am urcat pe la sofer in autobuz laughing))?

14 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Te place... sari pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place happy

| Daniellllll1 a răspuns:

Serios? Inca nu i-ai spus ce simti? Cat mai astepti? Spune-o odata

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Da,cred ca te place,atunci cand a plecat autobuzul,cred ca s-a gandit la asta "Vai, cand o sa-i pot spune ce simt, ce retardat sunt", cam asta cred ca a gandit, deci eu cred ca te place. Spune-i odata!

| DeliaCute explică:

Nu stiu, eu am simtit nevoia sa ii fac cu mana si sa il privesc in ochi Si el a facut la fel si mi-a zambit. Sau era el in ora odata ca suntem din clase paralele si avea usa la clasa deschisa eu treceam pe hol si s-a uitat la mine s-a oprit din scris si avea bio cu diriga mea laughing))

| Daniellllll1 a răspuns (pentru DeliaCute):

Te placewinking. Cand ii zici ce simti?

| DeliaCute explică:

Nu ii zic. Deci eu chiulesc, merg cu autobuzul cand as putea merge cu masina, ma bag in seama cu el, ies pe hol, caut pretexte sa il chem sa vorbesc cu el, ma interesez de el si toate astea ca sa il vad. Consider ca el daca ma place cu adevarat ar trebui sa imi spuna. Cica baietii ar trebui sa faca primul pas a postat un clip cu o fata si un baiat tor cu autobuzul(de fapt l-a distribuit) si el face sacrificii pentru ea iar ea refuza dar in final ajung sa fie impreuna.

| DeliaCute explică:

Cand nu ma bag eu in seama ma intreaba el : ce faci? Si vrea sa faca conversatie de aia a continuat cu concursul si se uita mereu in ochii mei. Cum sa sar pe el? laughing) Nu ca nu mi-ar place si nu ar vrea laughing in excursie in septembrie aflu eu la adevar si provocare

| Daniellllll1 a răspuns (pentru DeliaCute):

Tare chestia la "adevar si provocare rolling on the floor ", dar nu-ti v-a spune, crede-ma, am trecut rolling on the floor

| DeliaCute explică:

De ce nu imi spune? Il mănânc cu tot cu boalfele alea si ochii aia si tot si de aia? Cum sa il determin sa imi spuna? laughing) nu ii spun acum ca urmeaza vacanta, vad dupa repet vad deci nu cred ca ii spun. Poate macar atat sa faca si el panda-ul laughing)

| Daniellllll1 a răspuns (pentru DeliaCute):

Spune-i te rog eu., poate nu are curaj sa-ti spuna, poate ii e teama de reactia ta, cred ca stii ce-am patit eu rolling on the floor, deci te rog spune-i.

| DeliaCute explică:

Eeee... laughing)) mai vad anul viitor

| Daniellllll1 a răspuns (pentru DeliaCute):

De cat timp tii chestia asta in tine? rolling on the floor

| DeliaCute explică:

De mai bine de jumătate de an laughing) cum să îi spun zii tu și poate o să pun in aplicare?