| AndreiBalan a întrebat:

Salut TPU,azi la ultima ora la scoala,in pauza am mers sa vorbesc cu un coleg la geamul care era fix langa tabla si langa tabla jos era o caldare cu apa unde mai spalam buretele si altele,intre timp a mai venit cineva si m-am dat la o partr sa ii fac loc si m-am pus fix langa galeata (Eu nu am vazut galeata nici nu stiam ca e acolo) si fix atunci a venit si profa, iar eu crezand ca o sa.ne certe am plecat rapid la banca mea.In acel moment am dat cu picioru in galeata si s-a varsat.In fine am chemat femeia de servici rapid a curatat si a inceput sa faca scandal ca de ce am varsat ca pe jos e dat cu ceara si ca acea ceara se va lua si nu mai stiu ce. Vrea sa va intreb daca e ceva grav daca se va strica parchetul sau ceva de genu.Acela nu e parchet de ala care avem acada e de ala din scandurele. Oare se va strica? Anul trecut am mai varsat cateva galeti si nu a patit nimic si acu cand am varsat 1 gata! Tin sa menteonez ca femeia de servici cred ca are ceva cu toata clasa mea! Va rog sa ma ajutati si sa imi ziceri daca va pati ceva!

1 răspuns:
| BanyAndrama a răspuns:

Nu va păți nimic doar fii mai atentă