| anonim_4396 a întrebat:

Azi-noapte am visat ca aveam o relatie cu o amica de a ea si ca ma pupam cu ea, totul parea atat de real, era minunat, puteti sa imi spuneti cei ce ati mai visat sau stiti, este vreun semn sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Anjaa a răspuns:

Nu trebuie sa te lași influențat de vise. Nu sunt reale și sub nici o forma nu se vor adeveri decât dacă vei munci tu în acel sens. Nu este nici un semn, imaginația iți joaca de multe ori feste sau poate tu chiar simți ceva pentru acea fata și atunci este perfect normal sa visezi ca ești cu ea.
Visul va deveni realitate doar dacă îl vei ajuta tu, altfel el nu prevestește nimic.

2 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Nu este niciun semn.

| CbCx a răspuns:

Probabil în realitate te-ai gândit mai mult la ea sau ai petrecut mult timp împreună și e normal să o visezi. Sunt doar vise, nu e un semn. Dar dacă spui că ți-a plăcut situația în care ai fost pus în vis trebuie sa îți pui un semn de întrebare tu, poate chiar simți ceva pentru ea.