| JohnnyS a întrebat:

Cand aprind pc-ul imi apare pe ecran "no signal" iar dupa 2-3 secunde dispare si vajaie in continuare... M-am uitat la toate firele si sunt puse unde trebuie. Ce poate sa aiba?

5 răspunsuri:
| lorena15 a răspuns:

Asa face si la mine dar ii dau restart si isi revinesmug

| sheamussheamus a răspuns:

Du monitorul si unitatea la un service poate fi si din cauza unitatei dar si a monitorului. Deci mai bine le duci acolo si stii sigur ce are.
Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| JohnnyS explică (pentru sheamussheamus):

Monitorul nu are nimic pentru ca am incercat si cu altul, unitatea trebuie sa fie de vina... thinking

| sheamussheamus a răspuns (pentru JohnnyS):

Atunci sa duci unitatea la un service. Poate i s-a ars ceva. Ca fiecare componenta are si ea o limita laughing

| Florinel28 a răspuns:

E fie monitorul fie placa video