| FLyالكسندرا a întrebat:

Care sunt cele mai de calitate marci de laptop-uri?

3 răspunsuri:
| Bemineever a răspuns:

Cel mai bun(il am de asta stiu)e Apple,Ace,Sony, Hp, Dell si Toshiba! Astea merg super bine(si in timp)si au viteza(si arata si bine)Funda?

| Ananasa a răspuns:

Aasus, Acer, HP, Apple si cam atat...Astea sunt cele mai bune. Sper ca te.am ajutat... Funda? puppy dog eyes

| BellaElla a răspuns:

Din cate stiu eu, ASUS si ACER. nu sunt sigura. dar daca vrei mai multe informatii, eu ti-as zice sa mergi la magazinele gen ALTEX, DOMO, ETA2U, FLANCO si sa intrebi. sper ca te-am ajutat big grin.