| hope2destiny a întrebat:

Ce marci de laptop preferati? Preferabil si de ce big grin

5 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Pt contabilitate nu conteaza.
Pt jocuri neaparat ceva bun preferabil Allienware
Pentru restul ași merge pe un Acer cu proicesor i3 sau i5

| laurentiu80 a răspuns:

Deci eu prefer Dell si Toshiba, din propria experienta o zic, deoarece am avut pe mana zeci de laptopuri. Daca vrei sa-ti achizionezi un laptop fereste-te de Acer, Asus si fujitsu Siemens deoarece nu sunt fiabile.

| ParadiseCaroline a răspuns:

Tocmai mi-am achizitionat un Toshiba Satellite si iti spun ca nu am intampinat nici o problema cu el, nu se incinge, nu se blocheaza paginile web.Singura problema e bateria care nu tine mai mult de 3-4 ore. Daca ar fi sa iti achizitionezi un laptop te-as sfatui la Toshiba, HP sau Sony.

| kathy83 a răspuns:

Eu, acum, am un laptop Lenovo (este construit de cei de la IBM) si sunt foarte multumit de el. Am auzit ca sunt bune si cele de la Sony (visul meu: un Sony Vayo).

| bogdanx7 a răspuns:

Macbook air, e foarte subtire si usor, tine bateria mult, e usor de folosit...bine, daca esti obisnuita cu windows e mai greu la inceput, dar totul e superbig grin