| Striker14 a întrebat:

Cat iti ia o tigara din viata? Va rog sa nu-mi despicati teorema chibritului ca tutunul dauneaza si ca mai bine ma las!

Răspuns Câştigător
| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Salut pai normal astea de la tv zic ca o scurteaza cu 8 minute dar gandeste-te putin : o tigara iti scurteaza viata cu 8 minute o vodka cu 4 SI SCOALA TI-O SCURTEAZA cu 8 ORE! deci fumeaza linisit laughing nu poate cineva estima cu cat scurteaza o tigara viata pentru ca fiecare are un organism diferitwinking

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O tigara iti i a 6 minute din viata

| LolaLollita a răspuns:

Stiu un banc pe tema asta...laughing
Un baiat mai tanar, mergea pe strada si fuma. Il vede o batranica si-i spune:
-Sa stii ca nu e bine sa fumezi, iti scurteaza viata!
-Bunicul meu a trait 115 ani, spune baiatul.
-Si a fumat? intreaba batrana.
-Nu, spune baiatul, si-a vazut de treaba lui.