| anonim_4396 a întrebat:

Cateodata cand ma uit in oglinda ma vad frumos, cu fata mai masculina, iar uneori cu fata rotunda, urechile urate si ochii prea apropiati. Problema este ca in pozele mai vechi cu mine (cand eram mai mic) aveam capul si fata umflata, exact cum ma vad cateodata in oglinda. si normal ca eu tind sa cred ca in realitate arat cu fata umflata, ochi apropiati, urechi urate etc etc. ce sa fac?

1 răspuns:
| AndreiGavril888 a răspuns:

Doamne,ce e cu voi oamenilor!? De ce intrebari atat de stupide? Sincer, daca ai fii in fata mea ti-as trage doua palmi sa iti revi la realitate. Ce naiba poti sa faci? NU AI CE SA FACI, ASTA E FATA TA ASA CA ACCEPT-O!
Cu ce sa te ajutam noi? Gandeste putin omule, e pe gratis.