| FrumusicaSufletista a întrebat:

Ce frici aveți așa mai ciudate, ca sa văd și eu dacă nu sunt singura ce are frici ciudate?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Frica de despatire de cineva la care tin, frica de suferinta emotionala, fizica, frica ca raman fara banii, frica ca ma face cineva la care tin, frica de singuratate poate

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi e frica de serpi... scarboase creaturi

| Doub a răspuns:

Şine de tren, trenuri şi altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea vor raspunde 'paianjeni, clovni' etc. Fricile nu sunt ciudate ci chiar lucruri serioase.

| FrumusicaSufletista explică:

Pai am în vedere ceva fobii cum ar fi frica de baloane cu heliu și alt ceva de acest gen?

| immaBeast a răspuns:

Mi-e frica de oameni.

| Rape a răspuns:

Apelurile pierdute de la ai mei laughing

| pisihabarnuare a răspuns:

Mi-e frica de apa(gen rauri, lacuri) si sa fiu lasata singura mult timp...

| micutza186 a răspuns:

Mi-e frica de schimbare, chiar si dacă o să schimb ciocolata preferata pe alta care nu am gustat-o niciodată si atunci îmi este frica.Mie îmi este frica de șerpi deoarece sunt creaturi ciudate si reci care niciodată nu poți sa le citești gindurile, îmi este frica de oameni care gindesc La fel ca mine sau care își dau seama despre ce gindesc in rest totul este doar fleacuri