| anonim_4396 a întrebat:

Voi aveți frici?
Dacă da, care este cea mai mare frică a voastră?

45 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie frica de soare

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Ești vampir? :O

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu suport caldura imi place frigul

| Drimmero a răspuns:

Cataclisme naturale: tsunamiuri, cutremure d-alea mari, tornade etc. Cel mai mult cred ca de tsunamiuri imi e frica, imi mai era frica mare de boli sau de caini turbati, cu ultimii am avut incaierari.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca nu o sa mai fie nimic dupa. Dar bine... e mai mult o nesiguranta.

Si de Bau Bau.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Ceva tot o să fie după...winking

| Mosotti a răspuns:

Da, cea mai mare frica e sa nu ajung bab (masculinu de la baba haha), sa arat ca dracu, sa fiu bolnav de boli incurabile, sa-mi cada dantura, sa raman singur, amarat si bolnav.
Sa nu raman orb, paralizat. Pai eu si cand dorm imi vine sa ma misc, sa ma intorc pe alta parte, ce dracu faci daca nu te poti misca?!

| Simpatic a răspuns:

Mi-e frica de anxietate-asta e mama tuturor fricilor si relelor happy

| Celcestietot a răspuns:

Nu am.

| Celcestietot a răspuns (pentru Celcestietot):

Mda, ce frumos este primul comentariu...

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns:

Mi-e frica sa esuez.

| SG1995 a răspuns:

Frica de singurătate. Să nu sfârseșc într-un spital de psihiatrie, pușcărie sau mănăstire.

| mentholinks a răspuns:

Nu am nicio frica.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Numai nebunii nu au frica. Frica mi-e ca mor ca maine si ramane mandra de mine.

| gemeni6226 a răspuns:

De a ramane pe veci singura si neiubita.

| JicaContra a răspuns:

Gandaci... EWWWWW

| Celcestietot a răspuns (pentru JicaContra):

Nu duce nicăieri linkul, ce este de făcut?

| JicaContra a răspuns (pentru Celcestietot):

Lol, nu am intentionat sa pun nici un link, dar bot-ul TPU e de alta parere

| Celcestietot a răspuns (pentru JicaContra):

Hehe, nu vorbeam serios, voiam mai mult să îți văd reacția laughing rolling on the floor. Botul TPU corectează și când nu este cazul sad

| RKBlue a răspuns:

Asasini si criminali.
Nu stii niciodata cine se afla in scara blocului, dupa coltul cladirii sau in cabina de dus...

| anonim_4396 explică (pentru RKBlue):

Partea "sau în cabina de duș" m-a făcut să zâmbesc. Merci. happy

| RKBlue a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu multa placere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

„Câte lucruri am pierdut din teama de a nu pierde!" – Paulo Coelho
Asta ma reprezinta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Wow! Nu știam de citatul ăsta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ace.

| eckblume a răspuns:

Cea mai mare e arahnofobia, dar Lucas parca m-a ajutat sa nu mai reactionez asa urat :)) https://www.youtube.com/watch?v=i_ZcOR-rfgo
Da, am cateva frici.

| MaryMaria333 a răspuns:

Depinde in ce sens. Daca e de un lucru material atunci mi'e frica de cuiburile de viespi, chiar de is goale. Sti tu, is prin poduri de'alea si prin locuri ferite. Pt ca am tripophobie de ani la randu.
Alta, acum ceva spiritual. Sa nu pierd persoanele dragi, singuratate etc

| SLS92 a răspuns:

Da, frica de a trai in singuratate si de a supravietui cu banii de pe o zi pe alta happy funny isn't it?

| Byb2001 a răspuns:

Păi mi e frică de ace (seringe)nu le le suport Si de apă mare pentru ca nu stiu sa înot, si înălțime

| Peachdelight a răspuns:

Cred ca cea mai mare frica e sa îmi pierd părinții. Bine sunt conștientă ca la un momendat se va întâmpla. cred ca mai mult frica de durere sufleteasca.

| Bruno92 a răspuns (pentru Peachdelight):

Me to happy

| Peachdelight a răspuns (pentru Bruno92):

Te transformi in siren?

| Bruno92 a răspuns (pentru Peachdelight):

Mă refeream că cea mai mare teama a mea e sa o pierd pe maică-mea, pe ea o mai am. avem ceva in comun :p lucru acesta e inevitabil nu l putem opri.

| Peachdelight a răspuns (pentru Bruno92):

Eu știu la ce te refereai. da văzusem numele tău și nu știam cu ce sa fac asocierea. Da pai mami e totul pentru mine și da mi-ar fi mai usoara acceptarea daca s-ar întâmpla pe baza bătrâneții și nu din alte cauze...

| Bruno92 a răspuns (pentru Peachdelight):

Sigur se va întâmpla din aceasta cauză stai chill happy am pus eu un gând bun

| Celcestietot a răspuns (pentru Peachdelight):

Altcineva cu o imaginație bogată cool

| Peachdelight a răspuns (pentru Celcestietot):

La faza cu sirenul? Pai na, tu nu la asta te-ai gandi? laughing))

| Celcestietot a răspuns (pentru Peachdelight):

Da, la acea fază laughing. Asta nu mi-a trecut prin cap acum, dar în trecut mă mai gândeam și eu la sireni.

| Peachdelight a răspuns (pentru Celcestietot):

Hmm ce mișto ar fi fost sa existe... laughing și vampirii la fel!

| Celcestietot a răspuns (pentru Peachdelight):

Dar probabil că au existat, sunt schelete până la urmă care dovedesc asta happy. Ar fi fost mișto să ai un Damon al tău laughing laughing

| Peachdelight a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu Damon. Nu îmi place de ăla. Daca ai urmărit true blood era acolo un vampir Eric. Na ăla da vampir...laughing))

| Celcestietot a răspuns (pentru Peachdelight):

Nu am urmărit, dar te cred rolling on the floor

| pixeltinker a răspuns:

Frica de paianjeni