| ITMonster a întrebat:

Ce parere aveti? Daca ati stii ca veti muri in 24 de ore ce ati face inainte? Funda celui mai logic raspuns!

9 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

In 24 de ore? M`as duce la iubitul meu, i`as spune cat de mult il iubesc si ca`i multumesc pentru acesti 4 ani minunati impreuna si ca-mi pare rau ca tot se va termina brusc, sa nu ma uite si ca acolo Sus va fi vegheat de cineva care o sa-l iubeasca vesnic!
La parintii mei le-as spune ca desi n`au avut incredere in mine, eu tot ii iubesc si ca e pacat ca toate astea se intampla asa tarziu, ca nu mai e timp...
La prietenii mei adevarati, le-as spune sa ma ierte daca le-am gresit...
Iar prietenilor mei falsi le-as multumii ca m`au urat si ca m`au barfit in tot acest timp, pentru ca mi-am dat seama ca si inainte de moarte, ei nu se vor schimba!

In rest...nimic happy

| IAmAFreak a răspuns:

Mi-as petrece timpul cu prieteni si familia, mi-as cere scuze celor care le-am facut probleme, de exemplu profesorilor si mi-as trai ultima zi la maxim, cu plimbari si cu prajituri, rasete, concursuri. M-as distra, in general, si mi-as scrie testamentullaughing

| lilith666 a răspuns:

Eu cred ca mas imaca cu mama si las ruga pe tat sa se inoarca.Si a sigur sa fac tot cemi trece prin cap happy te rog, funda.

| Alexutsza a răspuns:

M-aş duce la băiatul de care îmi place i-aş spune asta şi aş petrece ultimele 24 de ore cu el şi cu familia puppy dog eyes laughing)

| Alesia87 a răspuns:

Iubest mult prea mult viata pentru a accepta faptul ca in 24 de ore as muri.As face tot ce imi sta in putinta de a gasi un leac care ma v-a ajuta sa pacalesc moartea si as lupta cu toate armele pentru a ramane in viata.
In cazul in care aceasta varianta o excludem, as face in ultimile 24 h tot ceea ce nu am facut, as fi egoista si nu as mai pierde timp pretios pentru a imi vedea familia/prietenii deoarece toata viata am fost alaturi de ei, iar ultimile 2 ore as sta si m-as gandi la tot ceea ce am trait, la ceea ce am simtit si le-as cere iertare tuturor persoanelor carora le-am gresit. Funda?!

| Cosminuțul a răspuns:

Pai fara gluma mi-as face funerariile il chem pe popa bem o bere o tzuiculitza. Ma duc la fata cvare o plac trag un fwtai cu ea plac acasa imi fac groapa si astept sa mor laughing

| ITMonster explică:

Imi plac raspunsurile voastre! tot asa!

| FlorinMihai a răspuns:

As face ce mi-as fi dorit sa fac din totdeauna si bineinteles ceva adrenalina laughing (aa da si sa impusc profesorii)

| zupharinio a răspuns:

As trage cu pofta aer in piept!
Mi-as petrece ziua pe strada cu prietenii amintindu-mi de zilele bune si de toate lucrurile pe care le-am facut impreuna.
As fi alaturi de familia mea si le-as spune cat de mult ii iubesc.