| johnnyboy a întrebat:

Ce parere aveti daca intru in liceul CRONOS? cum este? elevii cum sunt? va rog sa-mi dati detalii big grin

4 răspunsuri:
| Gickanho a răspuns:

Nui bun de nimic
si e particular
unul slab ca particular

| djteo2011 a răspuns:

O mare teapa, niste jagosi care te lasa repetent in clasa XIII crezand ca mai achiti un an la ei, despre liceul cronos nu pot sa va spun ca este decat o teapa, ar trebui deschis un forum cronos sa vada si lumea ce fac nesimtiti astia. Evaziune fiscala la greu, taxe imense, iar la sfarsit in clasa XIII te lasa repetent.Am primit doua exercitii sa rezolv la matematica, toate bune si frumoase, initial era vorba daca rezolv doar unul ca promovez, dupa ce am rezolvat cele doua exercitii a venit surpriza, inca unul total in afara cerintelor initiale pentu acel examen, nu va inscrieti la scoala cronos, pentru ca o sa platiti o gramada de bani si o sa ramaneti si repetenti.

| mihaela888 a răspuns:

Buna tuturor, nu va sfatuiesc sa mergeti la Cronos, isi bat jog de bani vostri dar si de voi, nu ii intereseaza decat banii si daca sant cat se poate de multi cu atat mai bine, va cer bani pe suporturi (100 lei) pe care le cumparati degeaba si pe deasupra trebuie sa va chinuiti sa le si completati, diplomele mentionate nu vi se acorda la sfarsit asa cum va promite conducerea, profesori indiferenti, colaborare institutie elev nu exista, va ia banii degeaba, ca raspuns la toate solicitarile voastre sant indiferente, nule, deci NU MERGETI LA CRONOS SPER SA INTRE IN FALIMENT ACESTI CRETINI, NESIMTITI.

| Alexxx_2098 a răspuns:

E OK. Si profii si elevii. Fete frumoase la clasa a X-a. Multi zic ca e slab pentru ca au si clase de FR, dar sunt in week-end si nu ne intalnim cu ei. Iar la zi, profesorii chiar se preocupa si nu se poarta ca cei de la stat. Anul asta i-am intrecut pe cei de la Kretzulescu la olimpiada si am mers pe tara.