| murloc a întrebat:

ce parere aveti de genul asta de ochelari? http://i01.i.aliimg.com/......pieces.jpg in romana cum li se zice, ca vreau si eu sa imi achizitionez si nu stiu ce sa scriu la okazii sau olx.

1 răspuns:
| TeIauLaMisto a răspuns:

Buna! Sincer, acesti ochelari nu sunt pe gustul meu, dar asta nu inseamna ca nu pot fi pe al tau big grinwinking. Pe OLX sau Okazii nu vei gasi asa ceva, deoarece se vand mai mult lucruri din tara si mai putin import. Insa poti gasi (cu un pret chiar accesibil) pe AliExpress (singurul inconvenient este ca ajung destul de tarziu). Sper ca te-am ajutat! Succes!