| xXAndr3y98Xx a întrebat:

Ce parere aveti despre acest PC? http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1501603/

Este bun? Sunt compatibile una cu alta?

Si apropro numai vreau sa schimb nimic la ele. Imi spuneti doar daca sunt compatibile da sau nu. (Sunt curios)

Răspuns Câştigător
| alii98 a răspuns:

Am stat si am verificat si toate sunt compatibile

8 răspunsuri:
| alii98 a răspuns:

Nu merge sa il vedem, fa o poza sau spune ce componente sunt, sa te putem ajuta, doar tu vezi wishlist-ul

| alii98 a răspuns (pentru xXAndr3y98Xx):

Placa de baza nu este recomandata pentru gaming, dar merge sa iti bagi placa video, ramii si celelalte chestii, sper ca te-am ajutat

| xXAndr3y98Xx explică (pentru alii98):

Dar este compatibila, cu toate componentele? Adica o sa-mi cauzeze ceva? Sau da-mi tu o placa de baza maxim 3 milioane!

| alii98 a răspuns (pentru xXAndr3y98Xx):

Nu am gasit maxim 3 milioane, mai poti baga 50 de lei?

| xXAndr3y98Xx explică (pentru alii98):

Si apropro, nu mentionez sa-l fac full gaming, doar sa-mi mearga acolo bine pc-ul. si sa-mi duca jocurile cat de cat, Eu vreau sa stiu daca sunt compatibile. Adica sper ca pot monta toate piesele necesare din wishlist-ul meu, pe aceea placa de baza. ca din asta am ales o placa de baza mai ieftina. Atata vreau sa stiu daca sunt compatibile absolut toate componentele!

| xXAndr3y98Xx explică (pentru alii98):

Iti multumesc mult!

| alii98 a răspuns (pentru xXAndr3y98Xx):

Cu placere!

| alii98 a răspuns (pentru xXAndr3y98Xx):

Am stat si am verificat si toate sunt compatibile