| Gabi7709124 a întrebat:

ce parere aveti despre barbatii aroganti?
E bine sa fi arogant (as aprecia niste raspunsuri de la fete).

Răspuns Câştigător
| Moƒo a răspuns:

Bro.
Eu nu's muiere dar hai sa fiu sincer si direct. Aroganta te costa la un moment dat, deci nu e bine. Trebuie sa fi egal si cu prostu si cu desteptul, chiar daca tu esti peste amandoi cu 2cm.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu e in regula ca un barbat sa fie arogant. Problema e ca aceasta aroganta trebuie si inteleasa, iar cei care-si dau cu parerea despre cineva, trebuie sa stie sa faca diferenta. Chiar mie mi s-a intamplat sa fiu catalogat drept arogant de o fata cand glumeam. Asa erau glumele in clasa noastra, iar eu eram in ton, cand deodata ma trezesc cu teorii si lectii de viata.

| WaterDrop a răspuns:

Esti arogant cand ai pe ce sa te bazezi. Daca o faci fara o fundatie solida ai numai de pierdut.

| AFR81 a răspuns (pentru WaterDrop):

Chiar daca ai o functie mare si studii superioare, deci ai pe ce te baza, daca esti arogant atunci esti un jeg de om. Asta e parerea mea despre persoanele astea.