| BV_Alex_2000_UiEi a întrebat:

ce sa fac pentru a ma simti rau ca sa chiulesc de la scoala?

Răspuns Câştigător
| Raluu21 a răspuns:

Off micutul de tine laughing daca tu esti cel din poza parerea mea e sa te duci cat mai poti la scoala, asta e cea mai frumoasa perioada laughing
Daca incepi de acum cu chiulitul nu stiu ce o sa faci la liceu de ex cand o sa dai de atatea materii nasoale, profesori neintelegatori si 4 teste/zi laughing
Totusi daca iti trebuie neaparat incearca sa vb cu ai tai, sa le explici ca n ai chef laughing ai mult de invatat, nu te simti bine. sau sa fugi la sport si sa bei apa rece cum a zis cineva, dar dupa sa nu te plangi ca te ia mare raceala laughing

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mananaca creta! laughing

| Croampa a răspuns:

Bea apa cu creta! Faci febra si gata!
Sau fugi mult la sport si dupa bea apa rece de la robinet!

Dar te-as sfatui sa nu fugi de la scoala pentru ca incepe perioada tezelor!

| devor a răspuns:

Bea apa cu creta