| Andreiii45 a întrebat:

ce sa faci atunci cind fata pe care o iubesti este indragostita de un alt baiat?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Aștepți.
În timp poate-și schimbă opțiunile sau poate chiar tu te îndrăgostești de altcineva.
Baftă.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie doar sa accepti asta! happy Nu poti schimba chestia asta. Sentimentele nu pot fi controlate.
II poti da de inteles ca o placi, poate ca simte la fel si ea pentru tine.
Trebuie sa mergi mai departe, poate nu era fata potrivita. happy

| what18 a răspuns:

Sall! Poti sa faci un singur lucru ii dai de inteles ca si tu o placi.O sa observe asta si dupa aceea poate va vrea sa aiba o relatie cu tine nu cu celalalt. Daca este mult prea indragostita de acel baiat nu prea ai ce sa faci sad.