| Catalin180900 a întrebat:

Ce sa faci cand tu iubesti pe cineva, dar persoana nu este indragostita de tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bere n-ar merge?smug

10 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Vodka...

| anonim_4396 a răspuns (pentru OOOLEOOO):

O bere n-ar merge?smug

| EllenaEll a răspuns:

Suferi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce drăguţ, am primit şi fundiţăblushing

| LineGuide a răspuns:

Sa gasesti o simpla motivatie care sa nu te lase sa te opresti din a incerca. Mereu o sa intampini in viata situatii asemanatoare, desigur nu de fiecare data legat de iubire. Deci, orice ai face, mergi cu capul sus, si cu multa incredere in tine.
Mult noroc!

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Depinde. Daca acel cineva te stie, face parte din anturajul tau si stie cum esti dar nu a ajuns s ate placa inseamna ca nu etsi genul sau, lasa-l in pace si in timp iti va trece si tie. Daca nu tecunoaste, n-ai tangente cu "cineva" atunci incerci sa-l cuceresti, sa-i arati cum esti si sa observi tu cum este el cu calitati si defecte happy

| Mămăligă59 a răspuns:

Glumesti? sunt indragostita pana peste cap de Jesse McCartney.dar el nici macar nu stie ca exist. :\
ce poti sa faci? te resemnezi...asta daca esti indragostit de o vedeta, ceea ce nu cred. daca esti indragostit de o persoana obisnuita faci ce ti-a spus utilizatorul care a dat primul raspuns.

| ClauA17 a răspuns:

Cucereste-o prin vorbe si fapte, vorbeste cu ea si spune`i ca o placi, fii sincer!

| Sorynnn21 a răspuns:

Castigai increderea, stai mai mult timp pe langa ea, fi diferit de alti

| Bocea_Denis_1997 a răspuns:

Nu stiu si eu am aceeasi situatie! dar ridic capul sus si incerc sa o cuceresc dar parca as fi un rahat in fata ei! NU STIU CE SA FAC!

| Vrednicu_Radulescu_Calina_Maria_1971 a răspuns:

Continui sa iubesti.