| blueangel27 a întrebat:

Ce telefon ati alege dintre Samsung Wave 525 La Fleur si Nokia X3 Touch and Type?

6 răspunsuri:
| Kimy_8371 a răspuns:

Ca design este mai frumos Samsung Wave 525 La Fleur mai ales pentru o fata dar daca ne referim la calitate firma Nokia are telefoane mult mai bune si rezistente.

| DeeaLove4 a răspuns:

Buna Diana:*eu as alege Nokia! De ce? Pentru ca Nokia sunt cele mai bune telefoane si te tin mult! Eu am Nokia model nou de 2 ani si vara trecuta l`am scapat in apa asa calumeahappysi inca ma mai tine si merge super:*

Succes:*:*:**:

Fundabatting eyelashes

| BlueEyes_8798 a răspuns:

Eu, personal, asa alege Samsung wave 525
de ce?
pentru ca imi place, Nokia x3 type&touch e aiurea
eu cand imi cumpar un telefon, in primul rand trebuie sa`mi placa, ca si aspect, apoi ma intereseaza ce ofera, apoi optiunile, si in cele din urma pretul
acum eu am sansung corby si e foarte bun
cei care spun ca "samsungurile sunt oribile" poate au experiente neplacute sau spun si ei ce au auzit de la altii
cum am mai spus, eu as alege samsungul, dar tu faci ce vreihappy

| AlexutzaDulcika a răspuns:

Hey...am o intb...tu unde tiai gasit telefonul Samsung wave 525 la fleur(adica la ce magazin) ca as vrea sa imi iau dar nu stiu unde l-as putea gasi si inca ceva: cat costa? mersi pup :*

| Andra_8516 a răspuns:

Sa stii ca Nokia sunt cele mai bune telefoane insa Samsung wave 525 arata si e mai cool! Eu am avut si Nokia si Samsung si amandoua au fost la fel de bune! Alege Samsungwinking ai cu ce te da mare sper sa te fi ajutat pa pa! happy

| andreea_9191 a răspuns:

Clar Samsung! sincre si eu o sa imi cumpar acel telefon. are wi-fi te cinectezi din ori ce mall/cafenea/restaurant gratis la net. iti poti pune parola pe mesaje si fisiere astfel incat sa nu umble parinti tai pe el. este rezistent. afre multi tauch adica poti da zoom etc. e suprt taare. cauta tutoriale pe youtubewinking