| AlexRizi a întrebat:

ce ziceti de iphone replica sau un galaxy s1, 2,3 replica... Va rog, niste pareri! Am gasit un galaxy s3 replica la 500 lei. spune ca are camera de 8 MP, android 4, touch.ul sensibil.pareri? Iphone sau Samsung

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Si iphone replica are tot android si camera de 5 sau 8 dar arata foarte urat, designul de la s3 e mai aproape de original.Am vazut multe replici din astea si samsungul arata mai bine in plus ecranul e mai mare.