| Erica001 a întrebat:

Pareri despre Samsung Galaxy S3 replica? Ceva legat de android, daca se pot descarca pe el aplicatii, camera... orice! Si un site unde-l pot gasi? FUNDAAAA

3 răspunsuri:
| Cătălin1309 a răspuns:

Poti descarca aplicatii, clar. Replicile in general sunt slabe, ele doar fizic arata ca modelul original...acestea sunt niste produse low-cost...le gasesti pe okazii!

| Erica001 explică (pentru Cătălin1309):

Din cate stiu eu exista si replici fara android respectiv IOs in cazul Iphone-ului si in general sunt cele ieftine pana in 300 lei. Cum pot sa fac sa nu iau teapa?

| Cătălin1309 a răspuns (pentru Erica001):

Adevarul e ca nu e prea ok sa ti iei telefoane de pe okazii...acolo iei teapa, dar daca vrei musai, poti sa iei una mai scumpa, sau sa deschizi coletul la livrare, sau sa intrebi vanzatorul daca are sau nu.