| JockerStoica a întrebat:

Ce ziceti sa imi cumpar ori Tableta ori Telefon?

Mentionez ca daca mia-si lua Tableta asi alege tableta Vonino Spirit S.

Si daca mia-si lua telefon asi alege Telefonul LG Optimus 4x P880

Deci ce ziceti sa aleg?

FUNDA!

1 răspuns:
| iulain13 a răspuns:

Iati tableta ca e si foarte buna si ieftina, si daca vrei neaparat sa vorbesti la telefon ia-ti un telefon de ala vechi de pana-n 100 lei pe langa tableta si vei avea tot ce-ti trebuie, alege tableta deoarece are ecranul mult mai mare, si ai o senzatie de gaming excelenta! Succes