| danutztl95 a întrebat:

Ce ati alege dintre Samsung galaxy s2(i9100) si LG optimus 4x hd(p880)? si dc ati alege acel telefon?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am s2 si e perfect pentru mine.La caracteristici nu vad nicio diferenta intre cele 2 in afara de dimensiuni, LG mi se pare mult prea mare, nu e foarte practic sa il tii in buzunar dupa tine.

| Detrix a răspuns:

Eu iti recomand LG-ul pentru rezolutia mare pe inch, true hd ips, 2150mah( puterea bateriei, si mai ales pentru procesorul guad core de 1, 5 ghz, si chiar si detin acest telefon si ruleaza orce fel de aplicarie!

| danutztl95 explică (pentru Detrix):

Mersi pentru ca m-ai ajutat Detrix dar mai poti sa imi spui daca cumva LG-ul are zoom cum are samsumgul daca tii cu 2 degete pe ecran si ridici sau cobori telefonul face zoom in/out?;-)

| Detrix a răspuns:

Da, are si zoom si faza cu degetele daca le ti face in/out.

| cfluier a răspuns:

Sunt tot de parerea ca Lg este m-ai bun