| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti sa mai iau martisoare de 1 martie? Ca deja is cam demotade si oricum ii o chestia mai de copi mici.

3 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Măi ţâcă...este ca şi cum ai spune ca de Paşti nu se mai vopsesc ouăle sau de Crăciun copiii nu ar mai primii cadouri fiindcă este,, demodat". Părăşeste România şi du-te în America cu toate prostiile de Valentine's Day şi Hallowen dacă ţie ţi se par obiceiurile de ani întregi demodate.

| Robertyz a răspuns:

Pai daca ar fi sa ma iau dupa nick-ul tau as zice ca esti nascut in 99 si ai 12 ani insa nu dau cu presupusul fiindca nu stiu. Sincer acum, martisoarele nu mi se par demodate, insa trebuie sa gasesti ceva ce sa le placa fetelor, nu tie. Ca sa fac o parelela, definitia de baza a zilei de 1 martie este : Nu cumpara ceva extravagant fiindca gestul conteaza happy

| DeNnySsAa a răspuns:

Eu zic sa iei pentru ca asa este frumos, orice varsta ai avea nu conteaza, martisoarele nu se demodeaza, e un gest frumos sa dai martisoare. happy Oricum faci cum crezi tu ca e mai bine! happy