| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi ziceti daca se mai pot darui martisoare dupa data de 1 martie? As vrea sa duc la cineva maine si nu stiu daca e ok????. Poate ma lamuriti voi. Mersi.

Răspuns Câştigător
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Da. Pana pe 8 martie.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca e apropiata de tine si n-ai apucat pentru ca nu v-ati vazut, da, e ok. Dar sa duci la profesoare sau persoane din astea cu care ai o relatie cordiala, nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai face nici un sens sa oferi martisoare dupa 1 Martie, daca a trecut.

| georgyanaaa a răspuns:

Nu este nimic daca a trecut 1 martie gestul conteaza si eu a dus astazi chiar daca a trecut

| Ana1687 a răspuns:

Sigur ca poti, eu as primi un martisor si dupa o luna, adica martisor gratis de ce nu happy

| Toader_Gabriel_1996 a răspuns:

Poti darui, martisoare dupa 1 martie.Gestul conteaza.

| Maior_Mălina_1998 a răspuns:

Parerea mea este ca gestul conteaza. Si un gest frumos este primit oricand cu fericire.