| KaledVorhees a întrebat:

Cei care ati trecut sau sunteti in clasa a 12-a cum ati descrie perioada liceului? Cum vi s-au parut colegii, profesorii, locurile unde chiuleati de la ore(daca faceati/faceti asta, evident) si cum ar fi in viziunea voastra un liceu perfect. Vreau raspunsuri serioase. Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Sunt in clasa a 11-a, iar până acum mi s-a părut o perioadă "denivelată". Multe bune, multe rele. Nu prea mai chiulesc de la ore, dar locurile unde mergeam și mai merg uneori (în timpul liber) mi se par decente. Colegii sunt "de treabă", cei mai mulți dintre ei. Profesorii, unii sunt super, alții n-ar trebui să "educe" copii, dacă pot spune așa, căci distrug, în loc să facă bine. Nu-mi pot imagina un liceu perfect.

| alexwahl a răspuns:

Te salut! Chiar ai atins un punct sensibil. Perioada de liceu a fost prea frumoasa si prea scurta. Mi-e dor de cei 4 ani. Am facut multe prostii in acea perioada. Pe vremea aia, nu stiam sa apreciez scoala. Bucura-te daca esti la liceu si, nu uita, e un timp unic.