| anonim_4396 a întrebat:

Care este materia voastra preferata la scoala/liceu? De ce? Funda! @ nu vreau raspunsuri gen niciuna sau recreatia rolling on the floor astea cred ca ne plac tuturor laughing si vacanta dar pacat ca s-a dus. Raspunsuri serioase straight face Aaa si in ce clasa sunteti? xD

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Sunt în clasa a VIII-a, ultimul an din generală. Despărțirea.
Mereu am preferat româna, matematica, desenul, şi puțin istoria.
Iar ca materii ce le urăsc se enumeră şi chimia, geografia, biologia, fizica, franceza.
Probabil, pentru că nu le-am înțeles niciodată.

| AnonimaOk a răspuns (pentru positivity):

Si mie imi place romana, iar matematica a incetat sa imi mai placa din a9a laughing acum sunt a 10a... Nici mie nu imi plac chimia, geografia, biologia. Multumesc ca ai raspuns

9 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Materia mea preferata este dirigentia!
Cea de-a doua e biologia, pentru ca imi place sa invat lucruri noi legate de corpul meu.

| BiuL a răspuns:

Am terminat liceul dar imi placeau engleza si biologia.

| victorandrei a răspuns:

Nu mai sunt la liceu de mult dar materiile mele preferate erau Educatia fizica si dirigentia rolling on the floor

| prizeFTW a răspuns:

Sunt clasa a 8 a, materia mea preferata este thinking hm thinking Am top 3: Engleza, tehnologia, Religia laughing)

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru prizeFTW):

Iti place tehnologia? :o

| prizeFTW a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Da laughing

| Andreea304 a răspuns:

Pai...eu am terminat liceul acum 4 ani, dar recunosc ca mi-a placut Geografia.Chiar e o materie foarte interesanta.

| HoneyFlv a răspuns:

Romana,tic si engleza.Sunt a10a