| Alex2o17 a întrebat:

Cine imi poate spune detaliat cum functioneaza pariurile sportive, daca este chiar necesara varsta de 18 ani pentru si daca verifica cineva in agentie acest aspect. FUNDA celui mai detaliat raspuns!

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Pariurile dau dependenta si te seaca de bani.

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Potrivit legi esti obligat sa ai peste 18 ani pentru a juca la jocurile de noroc/pariuri. Poate in agentie ii pacalesti cumva si poti paria, problema apare cand si daca castigi ceva, atunci trebuie sigur sa te legitimezi si sa ai peste 18 ani ca sa revendici castigul.