| xsideandrea1 a întrebat:

cine ma poate ajuta!
la scoala ni sa cerut sa facem o sceneta despre vampiri pentru halloween... ceva interesant si amuzant eu chiar nu am nici o ideea cum sa fac scenariul si replicile! va multumesc!

1 răspuns:
| Denis777 a răspuns:

Wow ce scoala interesanta nasol ca au scumpit benzina, uitate la filme cu vampiri cum ar fi :interviu cu un vampir sa chestii clasice nu tampeniile de azi.Cauta sa nu fie o poveste de dragoste dintre o supradozata cu somnifere si un pui de Vlad Tepes, la decor pune cativa tarusi un castel un tron,(nu aveti fonduri ca mergea si o lupta cateva armuri catapulte )si mult sange fals si nu baga varcolaci rahitici ca iese urat.Ai vreo idee pana acum?