| Kesha1428 a întrebat:

Saptamana viitoare e,, Scoala Altfel" si m-am gandit, ca eu si colegii mei sa facem sceneta,, Five o"clock", dar am cautat scenariul in tot internetul si nu am gasit nimic, cine imi da replicile scrise, ii dau cea mai mare FUNDA! Raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Si eu fac aceeasi sceneta si linkul pe care ti-l dau acum este foarte folositor :Http://www.globusz.com/ebooks/Caragiale/00000026.htm Sper ca te-am ajutat! Bafta :*

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Net, net, net, peste tot net. Fraţilor, nu aveţi CĂRŢI?

| ZethKode a răspuns:

Am gasit eu ceva. Sper sa te ajute.
http://www.globusz.com/ebooks/Caragiale/00000026.htm
Bafta!

| vlad121 a răspuns:

FIVE O'CLOCK - Globusz Publishing