| ToOmYOfficial96 a întrebat:

Cine ma poate ajuta vreau sa fac bani de pe internet da sunt inca minor ma pot angaja undeva pe net! Vreau sa spun ca am 17 ani! Funda Celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vei fi fraierit nu angajat, mai ai putin sa fi adult rezista.

| Andrei233 a răspuns:

Mai bine ti-ai cauta de munca, nu virtual.

| Dany14 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani neaparat de pe internet nu stiu cum dar eu am un pr care are 16 ani si lucreaza in mall si are un salariu destul de mare deci ai putea sa lucrezi si tu in mall daca vrei

| xoxoClauSs a răspuns:

Sunt mai multe site-uri unde castigi bani marunti(in dolari)..si trebuie sa stii muuuulta engleza..eu intr-o luna am strans in banii nostri 300 lei si am 14 anibig grin.mi-am facut cont pe numele mameiwinking....Clicksnet si NeoBux... poate te-am ajutat.dar sa stii ca se castiga 0.001..sau 0.003 dolari.dar se strang daca vrei cu adevaratwinking