| mishi221 a întrebat:

cine stie daca pe Samsung galaxy gio merge Adobe flash player am jocuri care imi zice sa imi iau Adobe flash player si nu stiu daca pot sa imi virusez telefonul va rog repedeeeeee FUNDA la cel care da si o explicatie

Răspuns Câştigător
| andreiion a răspuns:

Pai asa nici pe iphone nu da asa ceva eu m-am informat inainte sa-ti dau acest raspuns deci daca cauti pe net o sa vazi ca gasesti si virus nu are cum sa iti bage pentru ca descarci dupa siteul original. Funda?

3 răspunsuri:
| andreiion a răspuns:

Normal ca iti merge. Samsung galaxy este unul din cele mai bune telefoane deci da merge

| mishi221 explică (pentru andreiion):

S-ar putea sa ai dreptate dar atunci de ce nu ti-l da direct daca poti sa mai explici putin ai funda

| andreiion a răspuns:

Hai mana da-mi funda ca merge 100 la suta... iti garantez + ca de cand ai pus intrebarea eu am fost singurul care tia raspuns deci eu cred ca merit fundita