| DenIsa_Deny_1996 a întrebat:

Cine stie un loc de "munca" sa zicem sa impart pliante in Bucuresti mai precis prin zona crangasi happy Multumescbig grin

1 răspuns:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Asta chiar e un loc de "munca".Nu crede ca mergi acolo si dupa ce ai impartit pliantele, te bate pe umar iar tu fugi acasa cu bani in posetuta.E un loc de munca ca orice altu, esti angajat cu carte de munca, se plateste taxe dupa tine etc.Nu te gandi ca sunt ca si niste bani de buzunar doar pe carei primesti dupa ce ai impartit 1000 bucati.Esti angajat permanent a lor si cand vor sa imparti, imparti.