| George1415 a întrebat:

Cu ce program pot sa pun walpaper`uri pe desktop? Adica sa se schimbe la un interval de timp. Am avut un astfel de program care punea si un calendar si in fiecare zi era alta poza de background.

2 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Daca ai Windows 7, Windows 7 Ultimate sau Windows 8 e simplu sa poti face asta, din control Panel. Iar daca nu-l ai, fa-ti rost de el sau cauta pe net un program unde poti face imagini gif si pui acolo mai multe poze, setezi intervalul la care sa se schimbe si salvezi poza gif pe website, iar apoi ti-o downloadezi in calculator si o setezi ca poza de desktop. Vezi poate merge. BAFTA!

| George1415 explică (pentru FoundYouLover):

Mi-am dat seama ca merg puse cu win8 dar multumesc oricum. Ai funda