| Ancutza2000Anca a întrebat:

Cum as putea sa cunosn mai multa lume in acest site? Sunt noua si nu prea stiusa umblu...

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Pai TPU e o platform de intrebari si raspunsuri, nu e o retea de socializare dar totusi poti cunoaste lume trimitand mesaje private (stanga, sub tab-ul " Logat ca Ancutza2000Anca ".Si adaugand prieteni.(dai click pe profilul unei personae si dai adauga prieten).Dar o alternative este facebook sau iesitul din casa.

| Ancutza2000Anca explică (pentru prizeFTW):

Poate o sa imi dai si mie funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar avand activitate pe site poti sa-ti faci prieteni, adica sa raspunzi la intrebari si sa postezi intrebari