| beby_9921 a întrebat:

Cum as putea sa ii spun prietenei mele ca nu stie sa sarute si sa ma lase pe mine sa o invat?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu e nevoie de cuvinte.winking Daca ii spui o sa o jignesti si nu o sa mai vrea deloc.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Doi parteneri se educa reciproc. Pentru aceasta este nevoie de... dialog. Daca veti fi muti unul fata de celalalt, relatia voastra nu va avea viitor. Aceasta conditie este valabila nu numai acum, ci mereu, in orice relatie.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Așa profesionist ești? Atunci arată-i, nu-i spune.

| lBroken69 a răspuns:

Vorbiţi pur şi simplu. Dacă ştii aşa bine, arată-i ce poţi, şi învaţă ea.