| AndreeaSweet13 a întrebat:

cum fac sa nu mai apare adresa de email si parola pe facebook,nu stiu ce dreacu are,fara sa pun eu id-ul sau parola,daca dau la conectare merge fara sa bag parola fara sa o scriu eu, va rog sa imi explicati pas cu pas!

:* :*

1 răspuns:
| Miranda27 a răspuns:

Asa imi facea si la mine la inceput. Adica aveam un cont pe facebook, si nu ma deconectam cand ieseam, puneam doar pe X. Apoi urmatoarea zi inca mai imi era parola si adresa de email acolo. Nu stiu daca te ajuta cu ceva, dar la mine asa a fost. Deconecteaza-te de fiecare data cand vrei sa iesi de pe facebook,(da pe "rotita" aia din dreapta sus, si apasa pe deconecteaza-te... dar cred ca stiai asta oricum laughing ), apoi incearca sa nu intri doar tu pe facebook de pe calculatorul/laptopul pe care intri, mai zi-le si altor prieteni sa intre, ca sa nu fie doar contul tau, dar de fiecare data sa se deconecteze si ei. La mine a mers... Daca nu merge nu stiu. happy Succes!