| KLADI a întrebat:

Nu stiu nu pot sa intru pe facebook dar cand intru si scriu email si parola imi apare sa confirm emailul dar cand il confirm tot imi apare din nou ce sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg
STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).
Incearca acum sa te loghezi pe facebook.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum confirmi emailul? Ce browser folosesti?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| KLADI explică (pentru neluL):

Pai folosesc mozila firefox dar la fratele meu cand intra ii merge

| KLADI explică (pentru neluL):

Tot nu merge ce sa mai faccrying

| neluL a răspuns (pentru KLADI):

Intra aici https://login.yahoo.com/config/login si vezi ca ai un email de la facebook. In email ai un link pe care trebuie sa dai click pentru confirmare.

| KLADI explică (pentru neluL):

Lasa ca am rezolvat dar oricum mersiwinking

| neluL a răspuns (pentru KLADI):

Cu placere! bye, bye wave

| neluL a răspuns (pentru KLADI):

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg
STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).
Incearca acum sa te loghezi pe facebook.

| KLADI explică:

Folosesc mozilla firefox dar la fratele meu ii merge cand isi deschide facebookul