| GmVenNo a întrebat:

cum pot face capsuni pe transformice?
Am inteles ca exista /room 286637384, e cv pentru capsuni, dar cum se fac?
Sau alte solutii.
Va rog sa-mi explicati sau un id de mess.
Dau funda+vot!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| RockOrNothin a răspuns:

Trimiți SMS la 1339 cu textul PASS și vei primi un cod. Intri pe TFM, te duci la shop, dai cumpără fraises, dai la categoria SMS la 102 sau 235 (depinde câte vrei) și se va deschide o fereastră. Bagi codul acolo și ai fraises happy. (Merge dacă ai abonament sau cartel reîncărcabilă. Dacă ai minute nu merge, cel puțin așa știu)

| Eddyy a răspuns (pentru RockOrNothin):

CU abonament cu minute merge? eu am abonament si 3.000 minute pe luna
merge sa trimit sa donez?

| Eli2508 a răspuns:

Pai acum nu se mai pot folosii salile poti decat sa dai sms la 1259 cu textul PASS(s-a schimbat nr numai este 1339) dupa sa il pui la magazin la cumpara fraises la aia de 235.