| Carolina1972 a întrebat:

Cum sa imi pun google chrome pe lb engleza? Imi e pe maghiara dar nu inteleg absolut nimic! Am incercat sa il instalez din nou dar tot nu merge.

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Apesi pe cele trei puncte din dreapta sus, in fereastra deschisa apesi pe a 3-ia optiune de jos in sus, in fereastra noua deschisa dai scroll din mouse sau tragi de linie pana jos, apesi pe scrisul albastru de jos in stanga, dai din nou scroll pana vezi marimea frontului in procente de genul "100%", sub aceasta optiune ai un dreptunghi gri pentru retea iar sub el unul pentru limba, apesi deci pe al doilea dreptunghi gri de sub semnul cu "100%", se deschide o noua fereastra unde ar trebui sa vezi si limba engleza, daca nu apare limba engleza atunci apesi pe dreptunghi-ul gri din stanga din fereastra un pic albastra si o sa-ti apara o alta fereastra de unde alegi ce limba vrei.