| AndreiTudor1 a întrebat:

Salut TPU, cum sa nu mai imi fie rusine sa vorbesc cu o fată, cum sa fac?

3 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Gandeste-te ce ai de pierdut daca vorbesti si te refuza? Orice sut in fund e un pas inainte. Totul e temporar pe lumea asta. Esti la liceu? Vorbeste frate cu ea ca se termina liceul si dupa nu va mai vedeti. Cand o sa CONSTIENTIZEZI toate lucrurile spuse de mine in adevaratul sens al cuvantului abia atunci o sa vorbesti cu ele fara sa te mai temi de nimic.

| AndreiTudor1 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ok mulțumesc pentru sfaturi